Minusy strony internetowej pałacu w Żelechowie

Zastrzeżenia mam przede wszystkim do opisu pokoi. Jest on (tak jak materiał fotograficzny odnoszący się do nich) wielce niewystarczający.

Podstawowy ich opis jest następujący:
Pałac Żelechów posiada 75 stylowych pokoi mogących pomieścić łącznie do 150 osób. W trzech budynkach kompleksu pałacowego to jest w Pałacu, Starej Oficynie i Nowej Oficynie rozmieszczone są pokoje różnych kategorii. W obiekcie znajduje się 55 dwuosobowych pokoi typu Deluxe oraz 2 pokoje jednoosobowe i 2 pokoje trzyosobowe tej samej klasy. Zlokalizowane są we wszystkich trzech budynkach kompleksu. Wśród wszystkich pokoi wyróżniają się pokoje Grand Deluxe, które dzięki swojej powierzchni idealnie sprawdzają się na pobyty rodzinne. 7 pokoi typu Grand Deluxe jest rozmieszczonych w dwóch budynkach. W samym Pałacu wyróżnią się swoim stylem i charakterem trzy pokoje typu Suita, zlokalizowane na parterze obiektu oraz Apartament Książęcy i Królewski. Każdy z nich jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Oba apartamenty znajdują się na 1 piętrze obiektu i ich dodatkowym atutem jest taras z którego rozpościera się piękny widok. W Nowej Oficynie zlokalizowane są 4 Apartamenty Deluxe, eleganckie i wytworne dwupokojowe apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają stylowe meble, funkcjonalne łazienki z kabinami prysznicowymi lub wannami oraz klimatyzację i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Każdy pokój jest niepowtarzalny pod względem kolorystyki i elementów dekoracyjnych, posiada własny klimat, swoją charakterystyczną cechę niespotykaną w innym pokoju. Każdy z nich jest swoistą perełką stylu klasycystycznego nawiązującą do XVIII wiecznych korzeni Pałacu.
Opisowi towarzyszą zdjęcia i charakterystyka poszczególnych pokoi, który z reguły powtarza informacje zawarte w powyższej charakterystyce.

Nie podano powierzchni pokoi i apartamentów.

Skąpe zdjęcia to zdjęcia 2 tzw. suit i 2 apartamentów w pałacu. One też są opisane bardziej szczegółowo.

Są też 3 zdjęcia pokojów Deluxe

Nie ma w ogóle zdjęć i opisów 4 apartamentów w oficynach i jednej suity w pałacu.

Nie ma zdjęć i bardziej szczegółowych opisów pokojów Grand Deluxe. Jest tylko informacja, że jest ich 7 „w obiekcie”.
Nie na informacji na ile słoneczne są pokoje i na co wychodzą okna poszczególnych. Taka informacja podana jest tylko w odniesieniu do apartamentów pałacu.
Nie ma planów pokoi i apartamentów.
Ponadto recepcjonistki nie są w stanie udzielić wielu informacji na temat pokoi np. jaka mają dokładnie powierzchnię.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Hotel, Recenzje i opisy hoteli. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s