Minusy parku otaczającego pałac w Żelechowie

W ten park właściciele włożyli już dużo pracy i pieniędzy i wygląda dobrze. Wśród starych zadbanych drzew rośnie prawie angielska trawa. Sporo tam jednak jeszcze trzeba włożyć. Brakuje alejek, kwiatów, krzewów ozdobnych ławek i różnego rodzaju altanek, o które taki park aż się prosi.

Największą wadą jest jednak wjazd do parku i podjazd do pałacu. Właściciele umiejscowili parking na samochody wzdłuż tego wjazdu. Gdy jest dużo gości część samochodu zostaje na podjeździe. Efekt jest taki, ze przy całkowitym obłożeniu pałacu bezpośrednio przed nim stoi ponad sto samochodów. Psuje to widok i estetykę parku, a ponadto można sobie wyobrazić jaki niekiedy robią one hałas (np. rano) i jak zatruwają parkowe i hotelowe powietrze.

Zdaję sobie sprawę z tego, że takie umiejscowienie samochodów było najprostsze, najtańsze i przez właścicieli samochodów często uznawane za najwygodniejsze, ale jednak trudno mi się z tym pogodzić.

Pod pałac zajeżdża bryczka i wśród samochodów to nie wygląda dobrze. Pałac obstawiony samochodami nie wygląda dobrze. Komfort ciszy jest ewidentnie naruszony. Ja osobiście zrobiłbym parking na końcu parku, gdzie i tak mało kto zagląda.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Hotel, Recenzje i opisy hoteli. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s