Prostytucja w hotelach

Od czasu do czasu, gdy pamiętam, oglądam serial w BBC Entertainment dotyczący słynnych hoteli. Ostatnio obejrzałem odcinek pt. „Seks w hotelach”. Wieloletni dyrektor jednego z londyńskich hoteli opowiadał o tym, ze przez dziesiątki lat prostytutki pojawiały się w hotelach w swoich „mundurach” (wysokie buty do kolan i krótkie futerko; o wysokich butach jako tym co charakterystyczne dla prostytutek pisałem już na blogu). Pewnego razu, jak mówił, wyrzucił z hotelu tak ubraną kobietę i miał z tego powodu kłopoty, bo była to… żona dyrektora jednego z wielkich koncernów.

Teraz, jak mówił, nie sposób odróżnić prostytutek od innych kobiet, bo ubierają się tak samo. Są bowiem na telefon lub zamawia się ej w recepcji prosząc o… dodatkową poduszkę.

Dobrze, że tego kodu (hasła) nie stosuje się w Polsce, bo często zamawiam dodatkową poduszkę. Poza tym w hotelach, w których goszczę raczej nie ma prostytutek, bo nie są to hotele miejskie.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Hotel. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Prostytucja w hotelach

 1. Magdalena pisze:

  Niestety, coraz częściej panowie „na stanowiskach” na życiowe partnerki, czasem nawet żony wybierają sobie np. kiepsko wykształcone fotomodelki, które wyrwały się z biedy i odbijają sobie to na pieniądzach męża. Jednak mentalnośc typu „wysokie kozaczki, futerko i dużo złota” pozostaje. Klasy nie da się kupic.

 2. Magdalena pisze:

  Jeszcze odnośnie współczesnej mody kobiecej- wiele kobiet, które mają pieniądze wybierają jednak niechlujny styl „na bezdomną”, tj. dziurawe dżinsy, wielki szary sweter, sportowe buty, obszerny płaszcz z jakimiś celowo podniszczonymi elementami… oczywiście wszystko kosztowne, pochodzące z jakichś pseudo-modnych, drogich firm. Z drugiej strony, kobiety które wzbogaciły się szybko i bez wysiłku (poprzez zamążpójście na przykład) często popadają w wir konsumpcji, kupują dużo, kolorowo, kiczowato, tandetnie. Przyznam, że niewiele widuję teraz dobrze ubranych kobiet… w Polsce widuję sporo dobrze ubranych prawniczek, za to stroje urzędniczek często wołają o pomstę do nieba… (zbyt kolorowo + marnej jakości „baza”, tj. koszula, torebka, buty). Znam też kilka świetnie ubranych wykładowczyń akademickich, niestety dla równowagi znam także pracownice naukowe, które prowadzą zajęcia ze studentami ubrane w polar bądź bluzę z kapturem – wszystkie z dziedziny nauk społecznych). Oczywiście to tylko moje subiektywne obserwacje, dotyczące miasta mojego zamieszkania. Wiele pięknie i szlachetnie ubranych kobiet widziałam w Wiedniu i Paryżu, jednak nie jestem pewna, czy były to turystki, czy mieszkanki tych miast.

 3. jdas pisze:

  Warto wiedzieć o tej „dodatkowej poduszce”. W przeciwnym razie można się łatwo „wkopać” zamawiając taką „poduszkę” w dobrej wierze, niczego nie podejrzewając. W sumie świadczy o całkowitym upadku standardu takich hoteli (o ile taki przybytek można jeszcze nazwać hotelem).

 4. balthazarr pisze:

  To ja tu może się odniosę do p. Magdaleny. Niestety obecnie kobiety to też już nie to co kiedyś. Wymagania ma, oczekiwania, ale umiejętności i wiedzy brakuje. W tej sytuacji naturalnym wyborem staje się późne kawalerstwo. Same chcecie.

 5. Andrzej Timel pisze:

  Mam pytanie ogólne dotyczące tej tematyki. Czy zgodne z zasadami sv jest korzystanie z usług prostytutek, o ile robimy to oczywiście w sposób bardzo dyskretny, nie zakłócając w żaden sposób spokoju innych osób? Czy sv odnosi się do tego tematu? Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.

 6. Odpowiedź na pytanie Pana Andrzeja Timel powinna być oczywista: nie jest to przecież coś, co można by nazwać szlachetnym.

 7. Mela pisze:

  Do balthazarra: Niestety obecni mężczyźni to też już nie to, co kiedyś. Wymagania ma, oczekiwania, ale umiejętności i wiedzy brakuje. W tej sytuacji naturalnym wyborem staje się staropanieństwo. Sami chcecie.

 8. Paweł pisze:

  W sumie, w dzisiejszych czasach pod nazwą Gentleman’s club kryją się kluby Go-Go…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s