Publiczne oddawanie moczu

Czy to nas czeka?

W Berlinie (Zachodnim) jechaliśmy samochodem z jedną z głównych ulic. Chodnikiem szła elegancko ubrana pani w średnim wieku. Naglę zrobiła krok w bok na trawnik, podciągnęła spódnice, kucnęła i siknęła.

Mam nadzieję, że w Polsce nigdy czegoś takiego nie zobaczę.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Zachowania niewłaściwe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Publiczne oddawanie moczu

 1. jdas pisze:

  W środku dnia to jeszcze kobiety w takiej sytuacji w Polsce nie widziałem, ale mężczyzn wielokrotnie (zwłaszcza podpitych). Obawiam się jednak, że w nocy gdy mają miejsce powroty z tzw. imprez, to nie takie rzeczy można zobaczyć.

 2. Lacek pisze:

  Jakoś muszę powiedzieć, że spotkanie kobiety w takiej sytuacji uważam za znacznie bardziej oburzające. Nie wiem dlaczego, ale podświadomie czuję, że analogicznie spotkanie pijanej kobiety oburza mnie bardziej niż pijanego mężczyzny.

 3. czytelnik pisze:

  Mam znajomych którzy upierają się,że powinni przepraszać po beknięciu bądź też puszczeniu, przepraszam,wiatrów. Twierdzą, że wymaga tego dobre wychowanie. Nie dają sobie wytłumaczyć,że to sprzeczne z SV, zgodnie z którym należy to ignorować i nigdy nie zwracać uwagi na takie rzeczy. Co mam im powiedzieć, by trafiło do nich?

 4. czytelnik pisze:

  Panie Lacek to Pańskie subiektywne uczucia, ale zło jest zawsze złem, niezależnie od płci,wieku,orientacji seksualnej,zamożności,poglądów politycznych i przekonań religijnych.

 5. Powoła się Pan na ten blog.

 6. Wojtek pisze:

  W Amsterdamie (a zachowanie Holendrów Pan już oceniał) widziałem pisuary zamontowane na ścianie budynku przy bocznej ulicy. Część moich znajomych stwierdziło, że to świetny pomysł i z pewnością mają dzięki temu mniej obsikanych klatek schodowych na Starym Mieście niż u nas…

 7. AgnieszkaM pisze:

  Moja znajoma widziała jadąc samochodem w Niemczech panią załatwiającą się na środku ronda (była wysepka zieleni) i chyba nie chodziło tylko o mocz, z tego co pamiętam.

 8. Leosław pisze:

  Chyba głupie pytanie, ale jednak je zadam. Jak powinniśmy się zachować widząc osobę publicznie załatwiającą swoje potrzeby fizjologiczne? Czy nasze zachowanie różnicujemy ze względu na płeć? Z tego, co zauważyłem, wszyscy Państwo komentujący oraz Autor wpisu, przyglądało się osobom w takiej sytuacji – nie wiem czy to jest zgodne z kulturą sv.

 9. czytelnik pisze:

  a o co chodziło?

 10. Nie sądzę by ktoś się przyglądał. taka osoba po prostu rzucała się w oczy.

  Nasza reakcja: odwracamy wzrok i odchodzimy z tego miejsca.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s