Które kobiety całujemy rękę?

Ten problem zgłosił Pan podpisujący się jako „Doktor” : „Kobiety w rękę całujemy tylko: wybrane, w pomieszczeniach i w trakcie relacji prywatnych.”.
Czy mógłby Pan rozwinąć kategorię „wybrane”? Przez kogo? Jak je wybrać właściwie?

Z zasady całujemy w rękę kobiety, do których pasuje określenie „matrona”. Poza tym całujemy te, które sami wybieramy. Całując je w rękę okazujemy im szczególny szacunek z jakiegoś konkretnego powodu, który uznajemy za ważny..

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Mowa ciała i zmiana miejsca, Precedencja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Które kobiety całujemy rękę?

  1. M pisze:

    A co ma zrobić kobieta, jeżeli to całowanie jest dla niej nieprzyjemne, zwłaszcza jeżeli mężczyzna ma wąsy, lub po prostu z powodu niechęci do bliskiego kontaktu fizycznego z tym konkretnym mężczyzną, z wąsami lub bez, nawet przez chwilkę? Nie raz miałam ten problem.. Wolę już „buziaka w policzek” w sytuacjach bardziej nieformalnych, ale też pod warunkiem, że mężczyzna nie ma wąsów (niektóre rodzaje zarostów mogą być), i oczywiście też nie ze wszystkimi.

    Oczywiście to nie jest jakiś brak akceptacji tych, którzy wąsy mają. Ale ich dotyk jest dla mnie nieprzyjemny, jak też dotyk niektórych wybranych ludzi.

    I co wtedy?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s