Dobre stosunki z rodzicami byłego męża

Ten problem postawiła Pani Małgorzata: Jestem po rozwodzie, a ze względu na dzieci chciałabym zachować dobre stosunki z rodzicami byłego męża. Zbliżają się imieniny Teściowej – w jakiej formie wypada złożyć jej życzenia? Od zakończenia sprawy rozwodowej kilka miesięcy temu nie kontaktowałyśmy się. Formalnie nie było okazji. Dotychczas , już po rozstaniu z mężem, ale przed orzeczeniem naszego rozwodu, składałam życzenia telefonicznie, Ale mam wrażenie że w tej sytuacji nie wypada. I w jakiej formie zwracać się do rodziców byłego męża teraz (wcześniej Mamo. Tato)? Chciałabym napisać kartkę czy krótki list z życzeniami i wyjaśnieniem, że wciąż są dziadkami moich dzieci i zawsze będą mile widziani w moim domu. Co Pan myśli na ten temat?

Myślę, że to jest bardzo dobry pomysł i taki pomysł podpowiada savoir vivre.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Savoir vivre na co dzień i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Dobre stosunki z rodzicami byłego męża

  1. Monika pisze:

    Ale Pan Doktor nie odpowiedział na większość pytań zawartych w liście Pani Małgorzaty, tylko, z tego co rozumiem, na ostatnie dotyczące listu z życzeniami…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s