Jak zakładać pasek do spodni?

Taki problem ma Pan Jan: Czy istnieje zasada mówiąca o poprawnym kierunku wkładania paska w spodnie? Mam na myśli garnitur. Zaczynamy przez lewą szlufkę, patrząc z naszej perspektywy czy prawą? Czy pasek powinien być tak dobrany, aby był zapięty na środkowej dziurce?

Zasadniczo wciągamy pasek od naszej lewej strony. Kwestia dziurki jest dowolna. Może być tak, ze trzeba u kaletnika zrobić dodatkową dziurkę, by pasek był właściwie zapięty.

Przy okazji przypomnijmy, że klamra paska powinna być klasyczna (nie powinna być jakoś udziwniona lub świecąca), a kolor paska powinien być dobrany do koloru butów i portfela (np. czarne buty, czarny pasek, czarny portfel).

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ubiór i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Jak zakładać pasek do spodni?

  1. Stanek pisze:

    Szanowny Panie Profesorze!

    Właściwie to nie wiedziałem czy pisać, a ten blog znalazłem dopiero niedawno. Problem może być trochę dziwny ale może przystaje do naszych technologicznych czasów. Niedawno odwiedzaliśmy z żoną znajomych i mieliśmy wyświetlać film z chrzcin naszej córki – kręcony kamerą o bardzo wysokiej rozdzielczości. Okazało się, że znajomi mają tylko telewizor 15-calowy o standardowej rozdzielczości. Film nie był dobrze wyświetlany. Rozumiemy, że nie wszyscy muszą się emocjonować nowinkami typu 4k, Netflix czy jakieś Apple TV i to nie jest ich wina. Jednak to są nasi dobrzy znajomi i nastawiliśmy się na wyświetlenie tego filmu (oni nie mogli być na chrzcie – mieli ważny wyjazd osobisty, dla nas to absolutnie zrozumiałe). Czy to jednak nie było z ich strony nietaktem że nas chociaż nie poinformowali o ograniczeniach ich sprzętu? Jeszcze raz, absolutnie wiemy że nie wypada od nas oczekiwać by uaktualnili sprzęt i system, ale nie wiem w sumie jak to potraktować

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s