W jaki sposób chłopak powinien przedstawiać swoją dziewczynę?

Pani Sabina napisała: Mam pytanie odnośnie przedstawiania swojej dziewczyny. Otóż mój chłopak ma wiele znajomych z racji zawodu. Jak powinien mnie przedstawić i co równie ważne jak ja powinnam się zachować w następujących sytuacjach:
1) siedzimy na krzesełkach podczas imprezy sportowej do mojego chłopaka podchodzi znajomy, on wstaje i się wita czy ja automatycznie również powinnam wstać i czekać aż mnie przedstawi i stać obok nawet jeśli rozmowa mnie nie dotyczy ? Czy siedzieć dopóki mój chłopak mnie nie przedstawi wtedy wstać i się przywitać? Czy mogę z powrotem usiąść jeśli ewidentnie rozmowa mnie nie dotyczy?
2) wychodzimy terenu pracy mojego chłopaka czyli z boiska piłkarskiego, nagle on dostrzega znajomego na środku boiska idzie w jego kierunku by się przywitać czy powinnam iść za nim skoro szliśmy razem aby mógł mnie przedstawić czy czekam w miejscu gdzie się rozstaliśmy aż mnie przywoła np. Słowami to moja dziewczyna i wtedy podejdę? Czy w ogóle mój chłopak ma obowiązek przedstawiać mnie każdej osobie z którą nie się wita ale zamienia też parę słów?

Ad 1) Siedzieć dopóki chłopak Pani nie przedstawi. Powinien to zrobić tylko w niektórych przypadkach. Jeśli tylko ktoś zadaje mu jedno pytanie ni musi tego robić.
Jeśli Panią przedstawi siada Pani po tym przedstawieniu.
Ad. 2) Czeka Pani i chłopak, jeśli chce was poznać, powinien przyprowadzić tego człowieka do Pani (to okazanie Pani szacunku)

Chłopak nie ma obowiązku przedstawiać Panią każdemu z ki m rozmawia. Powinien dokonywać tego w następujących sytuacjach:

towarzyskich (na przyjęciu, w restauracji, w domu prywatnym);

gdy uzna, że warto i należy was poznać;

gdy rozmawia z kimś dłużej przy Pani.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Przedstawianie się. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s